AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Katalog

Anna Kulesza-Guśtak, 2017-01-11
Kraków

Anna Szczurek -Kopta
Język angielski, Projekty edukacyjne

Projekt e-Twinning

- n +

Projekt e-Twinning pod nazwą :”Be twin…be friend” w ramach którego współpracujemy ze szkołami partnerskim we Włoszech jest elementem innowacji pedagogicznej pt: „Poznajemy innych ,poznajemy siebie”. Celem projektu jest wspólne wykonywanie ćwiczeń i zadań w ramach e-learningu, kodowania, wspólnego przygotowania filmów o szkole, śpiewaniu piosenek, a także przygotowanie kartek świątecznych dla naszych kolegów we Włoszech
i przesłanie ich drogą pocztową. W ramach projektu przedstawimy również ciekawe tradycje związane z Bożym Narodzeniem, przygotowujemy quizy o naszych krajach, przygotowujemy videokonferencje dla nauczycieli i uczniów, wymieniamy się doświadczeniami i ciekawymi metodami uczenia się.
Uczniowie są entuzjastycznie nastawieni do realizacji projektu,chętnie pracują w zespołach metodą projektową, widzą realny efekt znajomości podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim, potrafią je wykorzystać w praktyce i nawiązać realcje z rówieśnikami.

Zgłoś błąd    Wyświetleń: 0


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.


BAROMETR


1 2 3 4 5 6  
Oceń artukuł!Ilość głosów: 0