AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Katalog

Joanna Korczyńska, 2018-03-01
Piława Górna

Ogólne, Różne

Kontrakt z uczniem o poprawie zachowania

- n +

Kontrakt
zawarty dnia …………………………….. miedzy Pauliną……………………, uczennicą klasy……………, a wychowawczynią klasy- mgr Joanną Korczyńską oraz mamą uczennicy p. ……………………………….
Ja, ………………………………… zobowiązuję się przestrzegać regulaminu szkoły i zasad dobrego wychowania w czasie pobytu w szkole, w szczególności:
• nie wstawać i nie chodzić w nieuzasadnionych przypadkach w czasie lekcji;
• nie rozmawiać na lekcjach;
• nie odzywać się bez podniesienia ręki i nie krzyczeć w czasie lekcji;
• nie biegać i nie krzyczeć w czasie przerw na terenie szkoły;
• nie zaczepiać innych uczniów w żaden sposób;
• prowadzić rzetelnie notatki oraz odrabiać zadania domowe na czas;
• starać się mieć jak najlepsze wyniki w nauce.
Od dnia zawarcia tego kontraktu i potwierdzenia własnoręcznym podpisem w obecności rodzica i wychowawczyni ………………….. nie może otrzymać punktów ujemnych z zachowania i żadnych uwag. Uczennica ma obowiązek noszenia ze sobą zeszytu informacyjnego i podawania go po każdej lekcji nauczycielom do zaznaczenia adnotacji o jej zachowaniu.
Wychowawczyni zobowiązuje się do wspierania ………………… w trudnych sytuacjach i przypominania warunków kontraktu oraz ostrzeganiu o możliwości otrzymania uwagi.
Mama uczennicy zobowiązuje się do systematycznego przeglądania zeszytu informacyjnego, w którym zapisywane będą na wszystkich lekcjach uwagi negatywne lub pozytywne.
Kary
Jeśli ………………….. złamie kontrakt i otrzyma uwagę karą będzie powiadomienie rodzica poprzez wpis do zeszytu oraz telefon. Rodzic zobowiązuje się wtedy odebrać ……………………..telefon komórkowy na tydzień. Jeżeli w tym samym tygodniu ponowi się złamanie przepisów kontraktu rodzic po konsultacji z wychowawcą przedłuży karę o kolejny tydzień lub też określi inna karę…………………………………………………………………………………
Nagrody
Jeżeli ………….. będzie przestrzegać warunków tego kontraktu do końca semestru I to mama nagrodzi ją w ustalony sposób, czyli ………………………………………………………..
oraz ………………. otrzyma punkty dodatnie od wychowawczyni z zachowania za pracę nad swoim charakterem.
Zgadzam się z warunkami tego kontraktu, co potwierdzam własnoręcznym podpisem.
…………………………….. …………………………… ………………………
uczennica rodzic wychowawczyni
Zgłoś błąd    Wyświetleń: 0


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.


BAROMETR


1 2 3 4 5 6  
Oceń artukuł!Ilość głosów: 0