AWANS Dla nauczyciela Dla ucznia

Zasady publikacji nadesłanych materiałów


O serwisie Profesor.pl | Kontakt | Napisali o nas

Profesor.pl to popularny serwis edukacyjny adresowany do nauczycieli i uczniów. Oferujemy łatwy i nieodpłatny dostęp do bazy wiedzy oraz ważnych informacji prawnych.

Naszym atutem jest imponująca baza materiałów edukacyjnych tworzonych przez czynnych pedagogów i dla pedagogów - w tej chwili znajdziecie ponad 35 000 artykułów i publikacji

Większość materiałów na Profesor.pl pochodzi od nauczycieli, którzy nadsyłali swoje artykuły w ramach awansu zawodowego.

Z dniem 15.11.2022 roku zawiesiliśmy możliwość bezpłatnej publikacji materiałów.

Nauczyciel znajdzie w Profesor.pl:
Zobacz wszystkie materiały dla nauczyciela >>

Dla uczących się:
  • materiały do nauki (zadania, ćwiczenia, prezentacje)
  • testy i sprawdziany z różnych przedmiotów
  • lekcje języka angielskiego i niemieckiego
  • tematy maturalne i egzaminacyjne
  • przykładowe wypracowania

Zobacz wszystkie materiały dla uczniów >>

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Kontakt

e-mail: profesor@profesor.pl

Numery telefonów:

(022) 853 11 38

Adres korespondencyjny:
Profesor.pl - Wydawnictwo Edgard
ul. Belgijska 11
02-511 Warszawa

Napisali o nas:

     Wiele ćwiczeń z języków obcych, jak na przykład to z serwisu profesor.pl ma formę ciekawych zabaw...
Komputer Swiat 21/2005 s. 48

     Przy okazji warto przypomnieć kilka witryn edukacyjnych, które omawialiśmy w zeszłym roku. Tym bardziej, że nadal działają i się rozwijają. (...)
www.profesor.pl - Artykuły, materiały edukacyjne i porady dla uczniów oraz nauczycieli. Wśród najnowszych uzupełnień - kolejne lekcje angielskiego i niemieckiego.
"Rzecz w Sieci", 13 września 2001 r.

     (...) Polskie strony edukacyjne częściej dysponują gotowymi materiałami naukowymi niż pomocą wirtualnego korepetytora. Serwis profesor.pl proponuje na przykład artykuły pod hasłem "Jak przygotować się do egzaminu z języka polskiego, podsuwa publikacje i testy. (...)
"Wprost", 29 lipca 2001

     Dla ucznia i nauczyciela - www.profesor.pl
     www.profesor.pl

     Ten serwis edukacyjny nie przypomina witryn z gotowymi ściągami. Przeznaczony jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, studentów, jak i nauczycieli. Młodzież znajdzie tu nie tylko wypracowania, testy, czy tematy maturalne z różnych przedmiotów, ale również porady jak się przygotować do egzaminów na prawo lub medycynę. Na forum dyskusyjnym wykładowcy wymieniają się doświadczeniami i opiniami. Również dla nich przygotowano wskazówki, co zrobić, by zostać nauczycielem dyplomowanym, lub jak planować swój rozwój zawodowy. Serwis zawiera katalog stron poświęconych edukacji, bazę korepetytorów z ponad 700 ofertami z całej Polski, opisy książek i programów multimedialnych.
"Wprost", 14 stycznia 2001