Katalog

Karolina Janaczyk, 2012-11-05
Koszalin

Zajęcia przedszkolne, Artykuły

,,Mamo, Tato baw się razem ze mną"

- n +

Jesteśmy po pierwszych zajęciach z cyklu ,,Mamo, Tato baw się razem ze mną”. Bawiliśmy się fantastycznie przy muzyce, słuchaliśmy odgłosów kapiącego deszczu i wichury, naśladowaliśmy odgłosy wiatru gazetą, wykorzystywaliśmy dary jesieni do masażu naszych ciał oraz braliśmy udział w zabawach z chustą animacyjną, by pod koniec zabaw dać możliwość Rodzicom zaproponowania i przeprowadzenia zabaw według własnego uznania.
Rodzice cudownie włączyli się do zabawy ze swoimi pociechami i wzorowo przeprowadzili zajęcia. Wszyscy bardzo fajnie się bawiliśmy. Zajęcia te, dały nam możliwość lepszego poznania siebie nawzajem. Dzieciom umożliwiły spojrzenie na dorosłych jako równie fantastycznych partnerów do zabawy co rówieśnicy. Rodzicom dały możliwość włączenia się w proces wychowawczy poza warunkami domowymi oraz odegrania roli koordynatora naszych działań i w pewien sposób przyjęcie roli nauczyciela. Nam nauczycielom pomogły w obserwacji relacji dziecko – dorosły. Ponad to, wszyscy jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia.
Rodzicom pięknie dziękujemy za wspaniałą zabawę i wysiłek włożony w przygotowanie zabaw i ich przeprowadzenie.
Zajęcia z cyklu ,,Mamo, Tato baw się razem za mną” są pięknym dowodem na to, że razem możemy więcej.
Wyświetleń: 757


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.