Katalog

Karolina Janaczyk, 2013-02-13
Koszalin

Zajęcia przedszkolne, Artykuły

Z wizytą w przedszkolnej kuchni

- n +

Dnia 24 stycznia w ramach poznawania zawodów, odwiedziliśmy przedszkolną kuchnię. Udaliśmy się tam po to, aby zobaczyć jak przygotowywane są posiłki, jakie urządzenia i przedmioty pomagają paniom w pracy i oczywiście chcieliśmy dowiedzieć się na czym ta praca polega. Pnie Kucharki opowiedziały nam co gotują i z jakich produktów, jak przygotowuje się surówki i jak robi kotlety. Mięliśmy okazję obserwować, jak w garze większym od nas samych gotuje się zupa na obiad. Panie pokazały nam suszarnie na garnki i talerze i opowiedziały, kto zmywa po wszystkich posiłkach.

Po powrocie do sali łapaliśmy się za głowy - ile tam jest roboty. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że bycie kucharką to trudny zawód.
Wyświetleń: 684


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.