Katalog

MONIKA OSENKOWSKA, 2013-06-07
KOSZALIN

Zajęcia przedszkolne, Ciekawostki

DZIECI Z GRUPY WAŻKI W STUMILOWYMJ LESIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

- n +

W dniu 6 czerwca w ramach obchodzonego Dnia Dziecka dzieci trzyletnie z przedszkola nr 12 w Koszalinie miały okazję pojechać na wspaniałą oraz pełną wrażeń wycieczkę do STUMILOWEGO LASU, znajdującego się w Niekłonicach koło Koszalina. Już od samego rana maluchy pytały kiedy w końcu pojadą, i w końcu nadeszła
ta upragniona chwila, kiedy Panie zliczyły wszystkie dzieci oraz zabrały wszystkie niezbędne rzeczy, podjechał autokar i wyruszyliśmy w podróż. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce bardzo serdecznie powitały nas Panie opiekujące się całym gospodarstwem Najpierw zaprosiły nas na wspaniały oraz duży plac zabaw, gdzie mogliśmy się wybiegać, pozjeżdżać oraz poskakać na trampolinie. Następnie cała grupa wraz z Panią przewodniczką poszła zobaczyć piękne konie, które zamieszkują gospodarstwo. Maluchy bardzo uważnie słuchały ciekawych informacji o tych pięknych zwierzętach. Bardzo wielką atrakcją było karmienie koników suchym chlebem. Kiedy obejrzeliśmy całą stadninę koni udaliśmy się z Panią Agnieszką do STUMILOWEGO LASU, gdzie zamieszkuje Kubuś Puchatek ze swoimi przyjaciółmi. Były tam piękne chatki, w których były umieszczone zagadki, musieliśmy np. pozbierać miód dla Puchatka, posadzić marchewki dla Królika, odwiedziliśmy także domek Sowy. Kiedy wróciliśmy udaliśmy się na koniki, którymi mogliśmy się przejechać. Zabawa była przednia, po tak wyczerpującym dniu wróciliśmy do przedszkola na zasłużony odpoczynek.
MONIKA OSENKOWSKA NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU NR 12 W KOSZALINIE
Wyświetleń: 502


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.