Katalog

Karolina Janaczyk, 2014-01-21
Koszalin

Zajęcia przedszkolne, Artykuły

Wycieczka na salę zabaw

- n +

We środę dzieci z naszej grupy wybrały się na wycieczkę komunikacją miejską na salę zabaw. Wielkim wyczynem było dla nas wejście do autobusu, który inaczej niż zwykle nie był wynajęty i tylko dla nas, ale jechali nim także inni, przypadkowi ludzie. Dzieciom bardzo podobała się jazda autobusem i obcowanie z innymi ludźmi, chętnie odpowiadały na pytania starszych osób i żywiołowo reagowały na zakrętach.

Po wyjściu z autobusu ćwiczyliśmy bezpieczne poruszanie się po drogach z zachowaniem zasady patrzenia najpierw w lewą stronę i podnoszenia ręki do góry.

Kiedy dotarliśmy na salę zabaw dzieci, szybciej niż ma to miejsce w przedszkolu rozebrały się z kurtek i pobiegły korzystać ze sprzętu na sali. Był on bardzo bogaty. Przedszkolaki miały możliwość skakania na trampolinie, jeżdżenia na pojazdach, hulajnogach, rowerkach, rysowania kredą po tablicy, zabawy w plastikowym domku i innych atrakcji, które czekały na nie w sali.

Łobuziaki chętnie przeglądały się w lustrach, zniekształcających sylwetkę, robiły przy tym różne dziwne miny i chichotały bez końca. Wszystkim dopisywał dobry humor, który nie opuścił nas do końca tego dnia.
Wyświetleń: 395


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.